Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
ludzie dajcie se spokój z tymi oszczerstwami i nienawiścią, oni się biją tylko o kasę, szczególnie jeden bo jeszcze takiej nie widział, niech se robią co chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodaj " z oszczerstwami w jedną stronę".............................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W godzinach pracy wypełnia się sumiennie obowiązki zawodowe, a nie siedzi się na forum panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Asnyk napisał piękny wiersz. Dedykuję go tym, którzy ,,trzęsą się jak osika na wietrze" Daremne żale Daremne żale - próżny trud, Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud Nie wróci do istnienia. Świat wam nie odda, idąc wstecz, Znikomych mar szeregu - Nie zdoła ogień ani miecz Powstrzymać myśli w biegu. Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe... A nie w uwiędłych laurów liść Z uporem stroić głowę. Wy nie cofniecie życia fal! Nic skargi nie pomogą - Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poezja napisał:
Adam Asnyk napisał piękny wiersz. Dedykuję go tym, którzy ,,trzęsą się jak osika na wietrze" Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą.
dokładnie już trochu za późno na gorzkie żale hahaha czuję, że będzie NOWY WÓJT. Trzymam kciuki Panie Józku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam 21 listopada,zagłosuję 5 grudnia- na pewno szczęśliwie.Mam dobrą rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dzisiaj rozmawiałem z p.Stanisławem Kapicą, powiedział, że bez większości w Radzie nie jest w stanie nic zdziałać. Zobaczmy jaka jest Rada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam to co piszecie, te zachwyty nad Panem Długoszem to cieszy mnie tylko jedno że opuszczę tą gminę już za 2 tygodnie i mam nadzieję że nie wrócę już TU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam w pełni wypowiedź "zorientowanego". Jeśli przyszły wójt nie będzie miał większości w Radzie to nic nie jest w stanie zrobić. Przecież wszystkie uchwały zawsze przechodzą większością głosów. W przypadku uchwał dotyczących podatków, czy likwidacji szkół taka większość jest niezbędna. Tej większości (czytaj: jednomyślności) zabrakło w radach poprzednich.Być może teraz będzie inaczej i któryś z kandydatów taką większość będzie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podzielam w pełni wypowiedź "zorientowanego". Jeśli przyszły wójt nie będzie miał większości w Radzie to nic nie jest w stanie zrobić. Przecież wszystkie uchwały zawsze przechodzą większością głosów. W przypadku uchwał dotyczących podatków, czy likwidacji szkół taka większość jest niezbędna. Tej większości (czytaj: jednomyślności) zabrakło w radach poprzednich.Być może teraz będzie inaczej i któryś z kandydatów taką większość będzie miał.
z tego co wiem to wiekszosc ma pan Borowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze specjalną dedykacją dla "już niedługo" słowa pięknej piosenki: UCIEKAJ SKORO ŚWIT, BO POTEM BĘDZIE WSTYD I NIE WYBACZY NIKT.............................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
Głosowałam 21 listopada,zagłosuję 5 grudnia- na pewno szczęśliwie.Mam dobrą rękę. [/quote] [quote]A ja dzisiaj rozmawiałem z p.Stanisławem Kapicą, powiedział, że bez większości w Radzie nie jest w stanie nic zdziałać. Zobaczmy jaka jest Rada?
Mierna,bierna ale wierna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierność-coś pięknego, w dzisiejszych czasach szczególnie.Super,że są jeszcze wierni na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Każdy średnio zdolny szympans wie że budżet gmin, miast jak i Państwa pochodzą z podatków. Trochę ekonomii drodzy Państwo!!! Jeśli w naszej gminie wszyscy migają się od ich płacenia to z czego Gmina Miączyn ma mieć pieniądze. Dofinansowania z UE polegają na wyłożenia własnego kapitału na początku wszelkich prac. Więc pytanie brzmi: Z czego??? Nie mam nic do Pana Długosza ale miałby trochę honoru, bo o ile się nie mylę to już 3 razy kandydował na wójta a tym bardziej był kilka razy w radzie gminy i czym wielkim się popisał??? A jako radny miał większe pole do popisu. Ja na pewno na niego nie zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się złożyło,ze ostatnio byłam w UG w Miączynie.Ludzie, jaka tam jest nagonka na p.Długosza. Co niektórzy najbardziej zagorzali wrogowie p.D nie maja już paznokci do obgryzania. A ja się pytam,dlaczego panowie,urzędnicy jeśli jesteście dobrymi pracownikami tak p. Długosza się obawiacie? Piszecie na forum,ze gdyby pan Długosz został wójtem to rok stracony...Panowie,straconych zostało 12 lat! A ja wierze,ze pan D niuanse władzy wójta pozna bardzo szybko,znam go doskonale bo razem z nim pracowałam. Życzę opamiętania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mieszkańca gminy Pisząc pod różnymi pseudonimami sam sobie zaprzeczasz i matematykę w zakresie 10 masz bardzo słabo opanowaną. Proponuję powrót do przedszkola i rozpoczęcie nauki od podstaw, a przy tym opanowania tzw.,,ABC dobrego zachowania". Procesor ci się przegrzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
Tak się złożyło,ze ostatnio byłam w UG w Miączynie.Ludzie, jaka tam jest nagonka na p.Długosza. Co niektórzy najbardziej zagorzali wrogowie p.D nie maja już paznokci do obgryzania. A ja się pytam,dlaczego panowie,urzędnicy jeśli jesteście dobrymi pracownikami tak p. Długosza się obawiacie? Piszecie na forum,ze gdyby pan Długosz został wójtem to rok stracony...Panowie,straconych zostało 12 lat! A ja wierze,ze pan D niuanse władzy wójta pozna bardzo szybko,znam go doskonale bo razem z nim pracowałam. Życzę opamiętania !
Tak to jest jak uczciwy człowiek głośno mówi o swoich zamiarach i zmianach które wprowadzi w tej;klice;to najlepiej go błotem a co.Nasza Gmina podobna jest do serialu w telewizji to takie serialowe RANCZO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Nasza Gmina podobna jest do serialu w telewizji to takie serialowe RANCZO.
ja bym tutaj zaproponowała "Modę na sukces" jakże pięknie nasza gmina się z nim komponuje. Jest tak samo przykra, zacofana i zamiast się rozwijać zwyczajnie się cofa ;< no ale co? skoro mamy tyle hamujących ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczera napisał:
ja bym tutaj zaproponowała "Modę na sukces" jakże pięknie nasza gmina się z nim komponuje. Jest tak samo przykra, zacofana i zamiast się rozwijać zwyczajnie się cofa ;< no ale co? skoro mamy tyle hamujących ...
Młodzi ludzie nie mają co z sobą robić dobrze że sklepy otwarte są do 21 to spędzają tam swój czas.Co gmina robi dla dzieci i młodzieży zero zainteresowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Co gmina robi dla dzieci i młodzieży zero zainteresowania.
NIC NIE ROBI! ale czego tu oczekiwać ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...